+371 2000 78 04
Katlakalna iela 9A, Rīga, LV-1073

Palieciet kopā ar mums un saņemsiet vislabāko!

Par Mums

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Droša darba garants” ir Lietuvas lielākās kompetentās institūcijas darba aizsardzībā UAB “SDG grupe” meitas uzņēmums Latvijā. Sabiedrība ir dibināta 2015. gada 29.aprīlī.

Uzņēmuma pamatdarbība ir pakalpojumi darba aizsardzības un drošības nozarē. No 2015.gada SIA “Droša darba garants” sāk realizēt darba aizsardzības pakalpojuma projektus dažādās uzņēmējdarbības nozarēs un ir jau sevi pārliecinoši pierādījusi gan darba aizsardzības auditu veikšanā, gan darba aizsardzības sistēmas ieviešanā, kā arī darba vides risku novērtēšanā un ieviestās darba aizsardzības sistēmas uzturēšanā. Paralēli tam darba aizsardzības speciālisti veic objektu apsekošanu, lai kontrolētu darba aizsardzības prasību ievērošanu tajos un pilda darba aizsardzības koordinatora funkcijas būvniecības objektos.

Mūsu lielākā vērtība ir klients, tādēļ kvalitāti, komunikāciju ar klientu un pretimnākošu attieksmi izvirzām kā pamatprasību pakalpojuma realizēšanai. Katru jaunu projektu vērtējam individuāli, klienta vajadzībām pieejam elastīgi, meklējam iespējas nodrošināt visu prasību paleti.

Mūsu uzņēmumā strādā speciālisti ar lielu pieredzi darba aizsardzībā un drošībā, jurisprudencē, darba aizsardzības vadības sitēmās, būvniecībā un eletroenerģijā. Varam ar pārliecību teikt, ka mūsu institūcijas speciālisti ir ļoti kompetenti, profesionāli sniedzot visus nepieciešamos pakalpojumu kopumus, lai jūsu uzņēmumā būtu pilnībā nodrošināta droša un pēc darba aizsarzības aktiem atbilstoša darba vide.

Mūsu uzņēmumu grupa

Kontakti

smlogo

SIA „Droša darba garants”
Katlakalna iela 9A, Rīga, LV-1073

Reģ. nr. 40103894529

+371 2000 78 04
info@ddg.lv

Karte