+371 2000 78 04
Katlakalna iela 9A, Rīga, LV-1073

Palieciet kopā ar mums un saņemsiet vislabāko!

Par Mums

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Droša darba garants” ir Lietuvas lielākās kompetentās institūcijas darba aizsardzībā UAB “SDG grupe” meitas uzņēmums Latvijā. Sabiedrība ir dibināta 2015. gada 29.aprīlī.

Uzņēmuma pamatdarbība ir pakalpojumu darba aizsardzības jomā veikšana. No 2015.gada SIA “Droša darba garants” sāk realizēt darba aizsardzības pakalpojuma projektus dažādās uzņēmējdarbības nozarēs un ir jau sevi pārliecinoši pierādījusi gan darba aizsardzības auditu veikšanā, gan darba aizsardzības sistēmas ieviešanā, kā arī darba vides risku novērtēšanā un ieviestās darba aizsardzības sistēmas uzturēšanā. Paralēli tam darba aizsardzības speciālisti veic objektu apsekošanu, lai kontrolētu darba aizsardzības prasību ievērošanu tajos un pilda darba aizsardzības koordinatora funkcijas būvniecības objektos.

Mūsu lielākā vērtība ir klients, tādēļ kvalitāti izvirzām kā pamatprasību pakalpojuma realizēšanai. Katru jaunu projektu vērtējam individuāli, klienta vajadzībām pieejam elastīgi, meklējam iespējas nodrošināt visu prasību paleti.

Uzņēmumā strādā speciālisti ar lielu pieredzi: piesaistīti gan darba aizsardzības speciālisti, gan vadības sistēmu speciālisti, gan juristi, līdz ar to varam apliecināt, ka klienta vajadzības dažādās darbības situācijās tiks izpildītas.

Mūsu uzņēmumu grupa

Kontakti

smlogo

SIA „Droša darba garants”
Katlakalna iela 9A, Rīga, LV-1073

Reģ. nr. 40103894529

+371 2000 78 04
info@ddg.lv

Karte